Casa Emtia, Akaryakıt İşletmeciliği ile perakende de benzin, dizel, fuel oil kategorilerinde ürünler temin etmeyi amaçlamaktadır. Bu kapsamda perakende akaryakıt müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak yardımcı olmak ve iş ortağı anlayışıyla hareket etmekteyiz. Türkiye’nin her noktasında kritik lokasyonlarda hizmet vermeyi ve bayilerimizin potansiyel akaryakıt müşterilerine daha kolay ulaşmaları, onların ihtiyaçlarını anlamaları, müşteri deneyimini geliştirecek bilgilere ulaşabilmeleri için tecrübemizle profesyonel destek vermekte ve stratejik planlarımızı buna göre gerçekleştirmekteyiz.

Bu çerçevede 2019 tarihinde Türkiye genelinde 6 akaryakıt istasyonun 10 yıllık işletme haklarını devraldık. Bundan sonra da akaryakıt terminali ağımızı arttırarak, operasyon ve satış hizmetlerimizi gün geçtikçe arttırmayı hedefliyoruz.

Temel amacımız, perakende akaryakıt müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak yardımcı olmak ve iş ortağı anlayışıyla hareket etmektir. Türkiye’nin her noktasında kritik lokasyonlarda hizmet vermeyi ve bayilerimizin potansiyel akaryakıt müşterilerine daha kolay ulaşmaları, onların ihtiyaçlarını anlamaları, müşteri deneyimini geliştirecek bilgilere ulaşabilmeleri için tecrübemizle profesyonel destek vermekte ve stratejik planlarımızı buna göre gerçekleştirmekteyiz.

Akaryakıt İşletmeciliğinde Politikamız

  • Türkiye’de her noktaya yakıt tedarik edebilecek güçlü bir tedarik zinciri ve depo potansiyeline sahip olmak.
  • Bayilerimiz ile birlikte çalışarak, onların yerel tecrübelerinden faydalanmak ve müşterilerimize daha fazla değer katmak.
  • Konusunda uzman, piyasa ihtiyaçlarını bilen aktif saha satış ekipleri ile akaryakıt bayilerimizi terminallerimizi desteklemek.
  • Deneyimli ve dinamik ticari satış ekipleri ile iş ortaklarımızın katkılarını arttırmalarına ve mevcut müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermelerine yardımcı olmak.
  • Özel fiyatlandırma stratejileri ve ödeme yöntemleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşı katma değer yaratacak çözümler üretmek.