Misyon
Şirketimzin misyonu müşterileri, hissedarları, çalışanları ve faaliyet gösterdiği topluluklar ve ülkeler dahil olmak üzere, tüm paydaşları için uzun vadeli büyüme ve gelişim fırsatı sağlayan, iş ortaklarının beraber çalışmaktan keyif aldığı ve çalışanların bir parçası olmaktan gurur duyduğu; etik değerlere ve çevre kurallarına duyarlı enerji ve emtia sektörlerinde tüm tüketici ve yatırımcı gruplarının güvendiği ve tercih ettiği öncü bir şirket olmaktır.

Vizyon
Vizyonumuz çevremizdeki dünyayı geliştirmek, değiştirmek, sürdürmek ve iyileştirmek için gereken ürünleri tedarik ederek günlük yaşamı ilerletmeye kararlı; tüketici ve yatırımcı memnuniyetine, çevre ve yaşam değerlerine saygılı, ülkemizin tüm noktalarına yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile ulaşarak, enerji ve emtia sektörlerinde Türkiye’nin Dünya'daki en güçlü temsilcisi olmak.

Değerlerimiz
En yüksek ahlaki değerleri uygularamak değerlerimiz arasında ilk sıradadır. Etik olarak her doğru olan davranışları uygulamaya, teşvik etmeye ve yaymaya son derece kararlılık ile çalışırız.

Şeffaflık
Açıklık, hesap verebilirlik ve sorumluluk ilkeleri çerçevesinde hareket ederiz.
 
Güvenilirlik
Tüm hizmet ve işlemlerde karşılıklı güven anlayışı içerisinde; açık, net ve doğru bilgiler paylaşırız.
 
İtibar
Kurumsal itibar ve iş ilişkilerini önemser, sektörün referans aldığı ve liderliği temsil ettiği bir firma olmak için var gücümüzle çalışırız.
 
İnsana ve Emeğe Saygı
Çalışanlarımız ve müşterilerimiz önceliğimizdir; kişisel haklara, işgücüne ve temel değerlere her zaman saygı duyarız.
 
Geleceğe Yatırım
Hedeflerimize ulaşmak ve kalıcı başarılar elde etmek için geleceğe yatırım yaparız.
 
Başarı ve Sonuç Odaklılık
Kaliteli ve hızlı çözümler sunar, yenilikçi yaklaşımlar ortaya koyarak hızlı sonuç odaklı çalışırız.
 
Sosyal ve Çevresel Sorumluluk

Sosyal ve çevresel sorumluluk bilincine göre hareket eder, insanlık değerlerini her zaman koruruz.